پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

واقعیت‌افزوده و واقعیت‌مجازی چیست؟

A comprehensive guide to your product.

در فروش از این کلمات دوری کنید

واقعیت مجازی چیست؟

واقعیت مجازی (VR) یک محیط کامپیوتری با صحنه‌ها و اشیایی است که واقعی به نظر می‌رسند و باعث می‌شود کاربر احساس کند در محیط اطراف خود غوطه‌ور شده است. این محیط از طریق دستگاهی به نام هدست واقعیت مجازی یا کلاه واقعیت‌ مجازی درک می شود.

واقعیت مجازی و کاربردها

واقعیت مجازی یک تجربه شبیه سازی شده است که می تواند مشابه یا کاملا متفاوت از دنیای واقعی باشد. از کاربردهای واقعیت مجازی می توان به سرگرمی، آموزش و تجارت اشاره کرد.

واقعیت افزوده چیست؟ 

واقعیت افزوده محتوا و اطلاعات دیجیتال را روی دنیای فیزیکی قرار می‌دهد – گویی واقعاً در کنار شما هستند، در فضای خودتان. AR راه‌های جدیدی را برای دستگاه‌هایتان باز می‌کند تا در طول روز مفید باشند و به شما امکان می‌دهد محتوای دیجیتال را به همان شیوه‌ای که دنیا را تجربه می‌کنید، تجربه کنید. این به شما امکان می دهد چیزها را به صورت بصری جستجو کنید، فقط با اشاره دوربین به سمت آنها. با قرار دادن محتوای بصری و غوطه ور در بالای دنیای واقعی شما می تواند پاسخ ها را دقیقاً در جایی که سؤالات شما هستند قرار دهد.

واقعیت‌افزود و اپلیکیشن‌ها:

ما با استفاده از اپلیکیشن‌ها، با توسعه‌دهنده، سازنده و شرکای برند خود کار می‌کنیم تا تجربیات مفید، سرگرم‌کننده و جذاب AR را به اپلیکیشن‌ها بیاوریم.

تکنولوژی‌هایی که ما استفاده می‌کنیم

برای سفارش محصولات واقعیت افزود و واقعیت مجازی با شماره‌ی زیر تماس بگیرید:

09133110430

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.