GifGiif

ویدئو معرفی اپلیکیشن آریس

آریس انجین یک پلتفرم بر پایه هوش مصنوعی و واقعیت افزوده است. که به تولید کنندگان و فروشگاه ها امکان می دهد محصولات خود را به صورت مجازی خانه مشتریان ببرند و تجربه جدیدی از خرید به آنها ارائه دهند.

محصولات آریس

با استفاده از آریس انجین مشتریان شما می توانند قبل از تصمیم گیری برای خرید، محصولات شما را در محل مورد نظرشان تست کرده و تصمیم خود را برای خرید نهایی کنند. با استفاده از این محصول شما ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در دسترس مشتریانتان هستید و به آنها تجربه جدید و لذت بخش از خرید را ارائه می کنید.

 • فرش
 • موکت
 • روتختی
 • سرامیک

فرش

با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس انجین که برای صنعت فرش بهینه شده است، مشتریان شما می توانند محصولات شما را در محل مورد نظرشان تنها با گرفتن یک عکس تست کرده و خرید خود را نهایی کنند.

موکت

با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس انجین که برای صنعت موکت بهینه شده است، مشتریان شما می توانند محصولات شما را تنها با گرفتن یک عکس از محیط مورد نظرشان تست کرده و خرید خود را نهایی کنند.

رو تختی

با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس، شما قادر خواهید بود، انواع مدل های خود را در سایز های مختلف به صورت مجازی در اختیار مشتریان خود قرار داده و تا آنها روی سرویس خواب خود امتحان کرده و تصمیم خرید خود را نهایی کنند.

سرامیک

با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس که کاملا بر اساس نیازمندی های صنعت کاشی بهینه شده است، مشتریان شما می توانند انواع طرح های کاشی و سرامیک شما رو در محل مورد نظر خود قبل از خرید تست کرده و با انواع چیدمان أن آشنا شوند.

ویژگی های آریس انجین

در طراحی آریس انجین، مهم ترین اصلی که در نظر گرفته شده تجربه کاربری ساده و سریع است.

بدون نیاز به نصب
شما و مشتریانتان برای استفاده از آریس انجین نیاز به نصب هیچ اپلیکیشنی ندارید.
پشتیبانی ۲۴ ساعته
تیم پشتیانی آریس انجین در تمام روز های هفته آماده پاسخگویی و کمک به شما هستند.
راه اندازی در ۵ روزه کاری
پس از نهایی کردن مراحل ثبت نام خود در آریس انجین ظرف پنج روز کاری سرویس شما آماده استفاده است.
تجربه کاربری ساده
در طراحی نرم افزار چیدمان هوشمند آریس، تجربه کاربری ساده به عنوان یک اصل در نظر گرفته شده و همه افراد به راحتی قادر به استفاده از آن هستند.
امکان خرید انلاین
کاربران پس از تست محصول میتوانند در صورت تمایل به صورت آنلاین مراحل خرید را در صورت امکان خرید انلاین در ویسابت شما انجام بدهند.
بررسی رفتار مشتریان
رفتار مشتریان شما با استفاده از روش های داده کاوی بررسی شده و گزارش های مفید مدیریتی برای کسب بینش به شما ارائه میشود.

سوالات متداول انجین آریس

 • چرا آریس انجین؟

  آریس انجین یک راهکار خلاقانه، برای نمایش و فروش محصولات شما به صورت مجازی می باشد. با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس محصولات شما بدون محدودیت زمانی و مکانی در دسترس مشتریانتان قرار دارد. در واقع با استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس شما به یک فروشگاه مجازی ۲۴ ساعته تبدیل می شوید.
 • چگونه محصولات را به آریس انجین اضافه کنیم؟

  پس از ثبت نام و انتخاب پلن مورد نظر، به شما یک دسترسی به داشبورد مدیریت داده می شود که در انجا می توانید تصاویر تکسچر محصولات خود را آپلود کنید و پس از۵ روز کاری امکان استفاده از پلتفرم آریس برای شما فرآهم خواهد شد.
 • چه زمانی نیاز است تا من بتوانم ازسرویس چیدمان هوشمند آریس استفاده کنم؟

  بعد از ثبت نام و آپلود اطلاعات محصولات خود در داشبورد مدیریت، پس از ۵ روز کاری شما امکان استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس را دارید.
 • آیا برای استفاده از سرویس چیدمان هوشمند آریس نیاز به نصب اپلیکیشن هست؟

  خیرو سرویس چیدمان هوشمند آریس به صورت وب ارائه می شود و نیاز به نصب هیچگونه اپلیکیشنی از جانب مشتریان شما نیست.

تماس با ما

  مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند